Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zagłośna praca ASV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zagłośna praca ASV

    Zamieszczone przez kkocis
    4 Dzień - Wyjazd do strefy:
    - odpada stacja Janów
    - odpada pomnik strazakow w Czarnobylu
    W ogóle wyjazd do Czarnobyla bym wyebał bo tam nic nie ma.
    Jabłek też już nie będzie więc z Krzynolem nie pojemy.

    Zamieszczone przez kkocis
    4 Dzień - Wyjazd do strefy:
    - odpada stacja Janów
    - odpada pomnik strazakow w Czarnobylu
    + ja bym chociaz na chwile przy Czerwonym Lesie sie zatrzymal (Pawel zapewne zna jakies dobre miejsce gdzie niezle "grzeje")
    + Oko Moskwy (ale nie na tak dlugo jak ostatnio, kto chce niech wchodzi odrazu a nie godzine sie zastanawia), ja tam i tak nie wleze ale chetnie zobacze tego kolosa jeszcze raz
    + Burakówka koniecznie
    Pasuje, do tego wjazd do Prypeci bo jeśli stacja odpada i pomnik to mamy trochę czasu w kieszeni.
    Jeśli zrezygnujemy z wyjazdu do Czarnobyla to odpada też obiad więc mamy godzinę w kieszeni lekko.
    Zamieszczone przez kkocis
    5 Dzień
    - odpada elektrownia na moj gust chociaz jak jestem do zgody i jesli wiekszosc chce wejsc to nie bede sie upieral (bede z Pawlem gadal zeby wejsc do sterowni bloku nr 4 lub chociaz do hali reaktora - obiecal ze zagada z Siergiejem zeby to zalatwic - w tej sprawie mysle ze Monika ma wiekszy dar przekonywania Siergieja
    - odpada stadion
    + Prypeć - cmentarz, szpital, skladowisko barek,
    - przyjazd do Slawutycza, prysznic i wyjscie na impreze do chaty Guta
    Nawet gdyby było wejście do sterowni nr 4 to jak dla mnie jednak bez sensu tam iść.
    Nic tam nie ma, wszystko zdemontowali, zostały stelaże i pełno kurzu. Chcemy tam iść?


    Nic specjalnego.
    Jeśli chcemy iść na balety do chaty Guta to trzeba wrócić wcześniejszym pociągiem, chyba tam koło 17 był jakiś.
    Zamieszczone przez kkocis
    6 Dzień i tu moja propozycja na ktora Pawel w kazdej chwili moze przystac
    - wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Jużnoukraińska
    - zwiedzanie podziemnej bazy rakiet strategicznych z głowicami jądrowymi w
    Pierwomajsku (jedyne takie miejsce po tej stronie globu), zjazd do centrum dowodzenia 10 pięter pod ziemię
    - wedlug programu ze stronki jest zakwaterowanie w Jużnoukraińsku ale ja mysle ze (o ile pozwoli na to czas pracy kierowcow) po zwiedzaniu mozna udac sie w kierunku Polski
    - jesli nie pozwoli no to piwko i nocleg:
    Pasi.
    Jeśli zaś grupa będzie dość mała to
    Zamieszczone przez kkocis
    podwyzszenie kosztow wyjazdu strzelam o 200-300 zl
    wyjdzie ponad 2,5 tysia a to już może być problem dla niektórych.

    Ofertę może zrobić czemu nie, najwyżej z tego się zrezygnuje i już.

    [ Dodano: Pią 01 Kwi, 16 10:26 ]
    Termin - przełom października i listopada?

    [ Dodano: Pią 01 Kwi, 16 10:29 ]


    [ Dodano: Pią 01 Kwi, 16 11:08 ]
    Czarnobylskie sumy

  • #2
    Zagłośna praca ASV

    Witam wszystkich
    Tak jak w temacie mój asv jest glośniejszy od innych asv porównywałem z leonem i identyczną octavią, zresztą każdy mechanik u jakiego byłem dziwił się dlaczego tak głośno chodzi, popychacze nie wchodzą w rachube nie ma metalicznego dzwięku i każdy z nich jednogłośnie też to stwierdził, twierdzą że to mogą być wtryski ale jak jest duży mróż to zaczyna chodzić prawie jak benzyna, najgorzej jest na zimnym silniku jak się nagrzje możliwej chociaż d*py nie urywa. Czy ktoś coś może powiedzieć więcej, co można jeszcze sprawdzić, nie chce jechać na sprawdzenie wtrysków bo powiedział mi za sztuke 40zł (samo sprawdzenie !!!), a i gdzie moge jeszcze znaleść wtrysk sterujący bo coś tam ludzie wspominali że też może być winowajcą (kąt wtrysku byył niedawno ustawiany - 52).

    Komentarz


    • #3
      a jaki masz przebieg w aucie?
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Kryzys5554, Też mam ASV, jest głośniejszy od AGR, od Leona itp. Było tak parę lat temu jak go kupiłem (115k km) i obecnie 210k km. Nic z tym nie robię, bo wszystko działa tip top. Jak się rozgrzeje to jest znacznie ciszej.
        Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

        _______
        Piotr

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Czarna_LK
          Kryzys5554, Też mam ASV, jest głośniejszy od AGR, od Leona itp. Było tak parę lat temu jak go kupiłem (115k km) i obecnie 210k km. Nic z tym nie robię, bo wszystko działa tip top. Jak się rozgrzeje to jest znacznie ciszej.
          Czyli to samo co u mnie tyle że u mnie 270kkm .jednym słowem tttm ale faktycznie czasem drażni ten dźwięk , traktora :diabelski_usmiech
          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

          Komentarz


          • #6
            masz egr?
            generalnie u siebie jak testowałem to po wyłączeniu egr teżjest ciut głośniej
            ale minimalnie
            to chyba normalne..?
            czipek by me >140 kucy
            OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

            Komentarz


            • #7
              a jaki macie ustawiony kat wtrysku ?

              Komentarz


              • #8
                mobi65, 50.
                Kryzys5554, na jakim oleju jeździsz? Jak miałem Castrola 5W30 to było minimalnie lepiej. Obecnie mam Mobil 10W40.
                Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                _______
                Piotr

                Komentarz


                • #9
                  Do 1,9 zalecany olej to 5w40-przeważnie.
                  Do sprawdzenia kąt wtrysku.
                  OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                  DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                  Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                  Komentarz


                  • #10
                    To może tak przebieg ok 350kk (na szafie dużo mniej ale mechanik przy wymianie rozrządu się przyglądał) ale zadbany bo wszystko na czas robione i na oryginalnych częsciach, czyli to samo jak się nagrzeje jest ciszej ale rewelacji nie ma, mam egr sprawny i aktywny, jeżdze na moli liquid 10w40 i w porównaniu z poprzednim-mobilem-ciszej pracuje i słychac tak jakby silnik lżej chodził, jedyne co to grzanie świec z którym uganiam się od kupna (1sek grzania) i zapieczone łopatki (ostatnio-też ne wiem dlaczego samochód zawsze trzymany powyżej 2tys. obrotów nigdy mniej, czy jest reguła czy trzba szukac winowajcy, bo za niedługo zamierzam ją czyścić)

                    Komentarz


                    • #11
                      ostatnio był taki temat poszukaj
                      chyba czujnik położenia pedału sprzęgła z tego co pamiętam na niespadające niskie obroty
                      czipek by me >140 kucy
                      OI by d00lar http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=87010

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez d00lar
                        ostatnio był taki temat poszukaj
                        chyba czujnik położenia pedału sprzęgła z tego co pamiętam na niespadające niskie obroty
                        Dzięki ale samochód mi nie wyje a głośno pracuje, pozatym na szafie widziałbym a ja mam 903obr/min więc standard

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X